flag Судова влада України

Стара версія сайту | Лист вебмайстру

Оголошення

про надходження клопотання про визнання та надання дозволу на примусове виконання рішення іноземного суду

В провадженні Сватівського районного суду Луганської області знаходиться  справа № 426/12258/17 за клопотанням  Департаменту майнових та зе6мельних відносин Воронезької області про визнання та виконання на території України рішення Богучарського районного суду Воронезької області від 28.11.2016  по справі №2-993/2016 про спонукання Пономарьової Р.Т. до продажу частки у праві спільної часткової власності на земельну ділянку з земель сільськогосподарського призначення з кадастровим номером 36:03:5400019:192. 

На підставі ст. 395 ЦПК України відповідачу Пономарьовій Раїсі Тіхоновні, проживаючій за адресою: Україна, Луганська область, м. Луганськ, пров. Лєрмонтова, 6, суд пропонує у місячний строк, тобто до 02 вересня 2017 року, подати можливі заперечення проти цього клопотання.

Після подання відповідачем заперечень у письмовій формі або у разі його відмови від подання заперечень, а так само коли у місячний строк з часу повідомлення відповідача про одержане судом клопотання заперечення не подано, суддя постановляє ухвалу, в якій визначає час і місце судового розгляду клопотання, про що сторони повідомляються письмово не пізніше, ніж за десять днів до його розгляду.

Клопотання та заперечення надсилати до Сватівського районного суду Луганської області, що розташований за адресою: Луганська область, м. Сватове, пл. 50-річчя Перемоги, 34, електронна адреса: inbox@sv.lg.court.gov.ua.

Справа розглядатиметься одноособово суддею Скрипником С.М.

 

Суддя  Сватівського

районного суду  Луганської області                                       Скрипник С.М.

                                                    ПОВІДОМЛЕННЯ

 

 

В провадженні Сватівського районного суду Луганської області знаходиться  справа № 426/12258/17 за клопотанням  Департаменту майнових та зе6мельних відносин Воронезької області про визнання та виконання на території України рішення Богучарського районного суду Воронезької області від 28.11.2016  по справі №2-993/2016 про спонукання Пономарьової Р.Т. до продажу частки у праві спільної часткової власності на земельну ділянку з земель сільськогосподарського призначення з кадастровим номером 36:03:5400019:192.  

У зв’язку з розглядом вказаної справи, та у відповідності до ч.  1 ст. 395 ЦПК України, повідомляємо Вас про розгляд даної справи та пропонуємо Вам у місячний строк надати суду можливі заперечення проти цього клопотання.

У разі, якщо Ви бажаєте отримувати кореспонденцію через електронну пошту, підтвердіть, будь ласка, це або вкажіть інший засіб зв’язку з Вами.

 

 

Суддя

Сватівського районного суду

Луганської області                                                                  Скрипник С.М.

 

                                                                                       

                                                                                            Оголошення

В провадженні Сватівського районного суду Луганської області перебуває цивільна справа № 437/7624/17 за заявою Прищепи Юлії Михайлівни про відновлення втраченого судового провадження.

Сватівський районний суд повідомляє Прищепу Сергія Володимировича, який зареєстрований за адресою: вул.. Артема, 464 м. Луганська про те, що цивільна справа № 437/7624/17 за заявою Прищепи Юлії Михайлівни про відновлення втраченого судового провадження в частині рішення про розірвання шлюбу з Прищепою Сергієм Володимировичем буде розглядатись 04 вересня 2017 року об 11.00 год.

Клопотання та заперечення надсилати до Сватівського районного суду Луганської області, що розташований за адресою: Луганська область, м. Сватове, пл. 50-річчя Перемоги, 34, електронна адреса: inbox@sv.lg.court.gov.ua.

Справа розглядатиметься одноособово суддею Скрипником С.М.

 

Суддя  Сватівського

районного суду  Луганської області                                       Скрипник С.М.

                                                                                         Оголошення

В провадженні Сватівського районного суду Луганської області перебуває цивільна справа № 426/12409/17 за заявою Хлистун Марини Олександрівни, заінтересована особа Краснодонська міська рада Луганської області про встановлення факту родинних відносин.  

Сватівський районний суд повідомляє Краснодонську міську раду Луганської області, як заінтересовану особу, про те, що цивільна справа № 426/12409/17 за заявою Хлистун Марини Олександрівни, заінтересована особа Краснодонська міська рада Луганської області про встановлення факту родинних відносин буде розглядатись 04 вересня 2017 року о 15.00 год.

Клопотання, заяви, заперечення надсилати до Сватівського районного суду Луганської області, що розташований за адресою: Луганська область, м. Сватове, пл. 50-річчя Перемоги, 34, електронна адреса: inbox@sv.lg.court.gov.ua.

Справа розглядатиметься одноособово суддею Скрипником С.М.

 

Суддя  Сватівського

районного суду  Луганської області                                       Скрипник С.М.

 

УХВАЛА

        04 вересня 2017 року  суддя Сватівського районного суду Луганської області Скрипник С.М., розглянувши матеріали клопотання Департаменту майнових та земельних відносин Воронезької області про визнання  та виконання на території України рішення  Богучарського районного суду Воронезького області від 28.11.2016 по справі № 2-993/2016 про спонукання Пономарьової Р.Т. до продажу частки у праві спільної часткової власності на земельну ділянку з земель сільськогосподарського призначення з кадастровим номером 36:03:5400019:192, -

          ВСТАНОВИВ:

 

       До Сватівського районного суду Луганської області надійшло клопотання Департаменту майнових та земельних відносин Воронезької області про визнання  та виконання на території України рішення  Богучарського районного суду Воронезького області від 28.11.2016 по справі № 2-993/2016 про спонукання Пономарьової Р.Т. до продажу частки у праві спільної часткової власності на земельну ділянку з земель сільськогосподарського призначення з кадастровим номером 36:03:5400019:192.

       Згідно із ч. 1, 2 ст. 395 ЦПК України про надходження клопотання про надання дозволу на примусове виконання рішення іноземного суду суд у п'ятиденний строк письмово повідомляє боржника і пропонує йому у місячний строк подати можливі заперечення проти цього клопотання.

         Після подання боржником заперечень у письмовій формі або у разі його відмови від подання заперечень, а так само коли у місячний строк з часу повідомлення боржника про одержане судом клопотання заперечення не подано, суддя постановляє ухвалу, в якій визначає час і місце судового розгляду клопотання, про що сторони повідомляються письмово не пізніше ніж за десять днів до його розгляду.

       Про надходження вищевказаного клопотання суд у п'ятиденний строк повідомив відповідача шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Сватівського районного суду Луганської області, оскільки з 27 листопада 2014 року ДП «Укрпошта» зупиняє прийняття і доставку поштових відправлень на територіях Донецької і Луганської областей на виконання Указу Президента від 14.11.2014 № 875/2014, які не контролюються українською владою і запропонував у місячний строк подати можливі заперечення проти цього клопотання.

             Відповідач не надавав суду жодних заяв чи клопотань.                                                    

           Таким чином, суд має визначити час і місце судового розгляду клопотання про надання дозволу на примусове виконання рішення іноземного суду.

             На підставі вищевикладеного, керуючись ст. 208210395 ЦПК України, суд –

УХВАЛИВ:

       Призначити клопотання Департаменту майнових та земельних відносин Воронезької області про визнання  та виконання на території України рішення  Богучарського районного суду Воронезького області від 28.11.2016 по справі № 2-993/2016 про спонукання Пономарьової Р.Т. до продажу частки у праві спільної часткової власності на земельну ділянку з земель сільськогосподарського призначення з кадастровим номером 36:03:5400019:192 на   19 вересня  2017 року о 09-00 годин у відкритому судовому засіданні в приміщенні Сватівського районного суду Луганської області.                                    

              Про дату, час і місце судового засідання повідомити сторін.                                  

             Ухвала оскарженню не підлягає. 

Суддя                                                                                                               С.М.Скрипник

                                                                                           Оголошення

В провадженні Сватівського районного суду Луганської області перебуває цивільна справа № 426/12349/17 за позовом Кредитної спілки «Шанс 2010» до Антонової Галини Олександрівни про стягнення грошових коштів.  

Сватівський районний суд повідомляє Антонову Галину Олександрівну,  як відповідача, про те, що цивільна справа № 426/12349/17 за позовом Кредитної спілки «Шанс 2010» до Антонової Галини Олександрівни про стягнення грошових коштів, буде розглядатись 14 листопада 2017 року о 09.00 год.

Клопотання, заяви, заперечення надсилати до Сватівського районного суду Луганської області, що розташований за адресою: Луганська область, м. Сватове, пл. 50-річчя Перемоги, 34, електронна адреса: inbox@sv.lg.court.gov.ua.

Справа розглядатиметься одноособово суддею Скрипником С.М.

Суддя  Сватівського

районного суду  Луганської області                                                                               Скрипник С.М.     

 

 

                                                                                        Оголошення

В провадженні Сватівського районного суду Луганської області перебуває цивільна справа № 426/12800/17 за позовом Кредитної спілки «Шанс 2010» до Соколової Людмили Миколаївни про стягнення грошових коштів. 

Сватівський районний суд повідомляє Соколову Людмилу Миколаївну,  як відповідача, про те, що цивільна справа № 426/12800/17 за позовом Кредитної спілки «Шанс 2010» до Соколової Людмили Миколаївни про стягнення грошових коштів, буде розглядатись 14 листопада 2017 року о 09.30 год.

Клопотання, заяви, заперечення надсилати до Сватівського районного суду Луганської області, що розташований за адресою: Луганська область, м. Сватове, пл. 50-річчя Перемоги, 34, електронна адреса: inbox@sv.lg.court.gov.ua.

Справа розглядатиметься одноособово суддею Скрипником С.М. 

Суддя  Сватівського

районного суду  Луганської області                                       Скрипник С.М.

 

 

 

 

 

Виклик в суд відповідача

В провадженні Сватівського районного суду Луганської області знаходиться   цивільна справа № 426/9581/17 за позовною заявою Попової Христини Олександрівни до Демидко Юрія Миколайовича про стягнення аліментів. Відповідач Демидко Юрій Миколайович зареєстрований  та проживає за адресою: Луганська область, Сватівський район, с. Куземівка, вул. Садова, 3.

 На підставі ст.ст. 74-77, 169 ЦПК України, Сватівський районний суд Луганської області викликає Демидко Юрія Миколайовича в судове засідання , яке відбудеться 30 жовтня 2017 року о 09-30 год. в залі  судових засідань Сватівського районного суду Луганської області, що розташований за адресою: Луганська область, м. Сватове, пл. 50-річчя Перемоги, 34, тел. (06471) 3-24-39.  

Справа розглядатиметься  суддею Осіпенко Л.М.

 

Суддя  Сватівського районного суду                                Л.М. Осіпенко